Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu - dárkové tabulky a svíčky

Zobrazuji 1-24 z 24
Produktů na stránku 4284126

Dárky se znamením zvěrokruhu jsou velmi oblíbené. Nejjednodušší je darovat, ale i vyrobit, něco s pouhým obrázkem a názvem znamení. Chtěla jsem jít ale trochu dál.

Už před mnoha lety jsem narazila na velmi rozsáhlé charakteristiky jednotlivých znamení. Našla jsem se tam jako v žádné jiné charakteristice. Od té doby jsem dala tyto texty číst mnoha lidem a každý přikývnul, že tak na 90% to sedí. Staly se mým hlavním zdrojem pro malý výcuc těch nejtypičtějších vlastností jednotlivých znamení a utvrdila jsem se pročtením velkého množství dalších charakteristik v knihách i na internetu.

Je to jen pár slov, ale jejich sepsání jsem věnovala obrovské množství času a i vzpomínání na vlastnosti lidí, které znám nebo mi prošli životem, abych si byla jistá, že nepíšu úplné hlouposti a aspoň na ty "mé" lidičky to skutečně, až na drobnosti, pasuje.

Přesto to berte spíše s nadhledem. Nemůžeme se všichni nacpat do dvanácti škatulek. Do povahových rysů člověka vstupuje i spousta dalších aspektů a charakteristiky znamení hovoří pouze o zvýšeném sklonu k daným postojům, povaze, zálibám či chování. Může se klidně stát, že se tam skutečně nenajdete ani v jednom bodě. Pak jste holt výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz