Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Životní moudra
 3. Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(parafínová svíčka)

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(parafínová svíčka)

Životní moudro na bílé svíčce Nikdo není tak chudý,aby nemohl darovatjeden úsměv.A nikdo není tak bohatý,aby ho nepotřeboval. ÚSMĚVmá magickou moc.Zle... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Velikost
149 Kč
Číslo produktu:997pr
 • Kompletní specifikace
 • Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(parafínová svíčka)
  Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(parafínová svíčka)
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  149 Kč
Kompletní specifikace

Životní moudro na bílé svíčce

Nikdo není tak chudý,
aby nemohl darovat
jeden úsměv.
A nikdo není tak bohatý,
aby ho nepotřeboval.

ÚSMĚV
má magickou moc.
Zlepšuje náladu, posiluje zdraví,
pomáhá v životě.

Proto se usmívej,
kudy chodíš :)

Super dárek

Parafínové svíčky jsou ideální pro dekorování. Z obyčejné bílé svíčky se rázem stane svíčka neobyčejná. Proto beru osvědčené květinové rámečky a oválky a plním je i texty životních mouder, která se mi líbí. Dekorované svíčky jsou především krásným jednoduchým a univerzálním dárkem, který potěší. Hodí se k narozeninám, k svátku, jen tak pro radost, k Vánocům či k jiné příležitosti.

Obdarovanému připomenete, jakou moc má úsměv - že dokáže pomoct, povzbudit, zlepšit náladu v jeho okolí i utvářet a posilovat vztahy. Má vliv na zlepšení imunity, s úsměvem na tváři bude působit sebevědoměji a dokonce i sebevědomí skutečně dodá. Úsměv otevírá srdce, rozradostňuje mysl a zlepšuje zdraví.

Přestože je svíčka dekorovaná, lze ji samozřejmě bez obav zapálit a jejím plamínkem si zpříjemnit večer. Dáreček se tak může stát i užitečným a nepostávat jen někde v koutě. Snad zůstane alespoň vzpomínka na magickou moc úsměvu.

Vhodné pouze pro lidičky, kteří podobná moudra vyhledávají, rádi čtou a třeba si z nich i něco berou do života.

Základní info ke svíčce

Bílá neparfémovaná svíčka s textem. Dekoruji technikou decoupage voskem, díky čemuž obrázek opticky splyne se svíčkou. Nepoužívám žádná lepidla ani laky, takže svíčku lze bez obav i zapálit. S uhořívající svíčkou postupně odstraňujte i přesahující obrázek. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. 

Rozměry svíček:

 • velká svíčka - výška 15 cm, průměr 6,8 cm, 450 g, doba hoření cca 66 hodin
 • malá svíčka - výška 10 cm, průměr 6,8 cm, 290 g, doba hoření cca 44 hodin

Baleno v průhledném sáčku s mašličkou. Velikost svíčky vyberte z variant.

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček. Pokud svíčce zůstavají silné okraje a plamínek začíná poskakovat, vykrojte na zadní straně svíčky neodhořelý vosk do tvaru písmene "U", až k oblasti spodní části plamínku, aby měl dostatečný přísun vzduchu - před touto procedurou svíčku uhaste a nechte zatuhnout rozteklý vosk.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz