Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Životní moudra
 3. Nikdy se ti nepodaří žít tak, aby se to líbilo....(palmová svíčka)

Nikdy se ti nepodaří žít tak, aby se to líbilo....(palmová svíčka)

Životní moudro na obalu svíčky NIKDYse ti nepodaří žít tak,aby se to líbilo každému.Proto žij tak,aby se to líbiloTOBĚ.   Pro sebe i jako dárek So... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
139 Kč
Číslo produktu:991pl
 • Kompletní specifikace
 • Nikdy se ti nepodaří žít tak, aby se to líbilo....(palmová svíčka)
  Nikdy se ti nepodaří žít tak, aby se to líbilo....(palmová svíčka)
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Životní moudro na obalu svíčky

NIKDY
se ti nepodaří žít tak,
aby se to líbilo každému.
Proto žij tak,
aby se to líbilo
TOBĚ.

 

Pro sebe i jako dárek

Souzníte s tímto moudrem a zároveň máte zalíbení ve svíčkách? Pak svíčku můžete použít klasickým způsobem a moudro na čiré fólii si uschovat a sem tam si připomenout, že ač na Vás ze všech stran tlačí a mají návod na Váš život, jste to Vy, kdo ho žije. Z toho vyplývá, že jediný, kdo by měl být spokojen s Vaším životem jste jen Vy a podle toho je třeba se zařídit. Není to sobecké, je to nutné. Pak budete mít dostatek sil a elánu na vnášení krásných chvil do životů ostatních jen svou vlastní přítomností. Hodí se i jako dárek.

Vhodné pouze pro lidičky, kteří podobná moudra vyhledávají, rádi čtou a třeba si z nich i něco berou do života.

Text na obalu svíčky a úpravy

Moudro je vytištěno na silnější čiré fólii a vloženo pod celofánový obal svíčky. Díky tomu lze text uchovat na památku a svíčkou si dokreslit večerní atmosféru.

Přejete-li si text nějakým způsobem drobně upravit, napište mi to do poznámky objednávky.

Základní info ke svíčce

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim maximální péči. Trvá několik hodin, než svíčka zchladne, nejvíce obsakování ale potřebuje v první hodině. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí nejen krásné krystalické obrazce, ale i dutiny, které jsou ve svíčkách nežádoucí. Každou svíčku proto několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. 

Krystalické obrazce, které palmový vosk vytváří, se na světle třpytí. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů - dlouhodobě testováno při teplotě v místnosti 21-22 °C a době hoření max. 3 hodiny v kuse. Necháte-li svíčku hořet déle, riziko roztečení značně vzrůstá.

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. Svíčky nejsou parfémované.

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm (jak to zrovna vyjde), průměr 5 cm

Doba hoření: cca 30 hodin 

Hmotnost svíčky: 230 - 240 g

 

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz