Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Pro maminku a babičku
 3. Palmová svíčka - JSI ÚŽASNÁ BABIČKA

Palmová svíčka - JSI ÚŽASNÁ BABIČKA

Dárková svíčka pro babičku Zatím jsem nevymyslela básničku pro babičku, tak nabízím alespoň prostý jednoduchý text, který jistě také potěší :)  1.Jsi ... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barevný typ
Barva
Text
139 Kč
Číslo produktu:10_pl_20
 • Kompletní specifikace
 • Palmová svíčka - JSI ÚŽASNÁ BABIČKA
  Palmová svíčka - JSI ÚŽASNÁ BABIČKA
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Dárková svíčka pro babičku

Zatím jsem nevymyslela básničku pro babičku, tak nabízím alespoň prostý jednoduchý text, který jistě také potěší :) 

1.
Jsi úžasná
babička

Mám tě ráda. (Mám tě rád.) 
Zde může být i podpis

2.
Milované
babičce

3.
Váš vlastní krátký text

 

Chcete-li text drobně upravit, nebo sami máte komplet vlastní text, napište mi to do poznámky objednávky, stejně tak pokud chcete připojit podpis. Barvu svíčky a text vyberte výše z variant.

U mých palmových svíček je text součástí obalu. Svíčku tak může babička využít klasickým způsobem a zpříjemnit si večer a pevnou fólii s textem si schovat na památku.

RUČNÍ VÝROBA

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim spoustu péče a ždibíček svého srdce. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí krásné krystalické obrazce, které se na světle třpytí, a každá svíčka je díky tomu originál. Tvoří se v nich ale také nežádoucí dutiny, proto je několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. Když je po pár hodinách svíčka konečně ochotná opustit formu, dostane pořádnou dávku pozitivní energie, protože pokaždé mám neskutečnou radost z hotového a podařeného díla :)

ZÁKLADNÍ INFORMACE KE SVÍČCE

Svíčky vyrábím z palmového vosku. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů. Při hoření vytváří jen jakousi "krajku". Svíčky jsem testovala dlouhodobě při teplotě v místnosti 21-22 °C a při době hoření nanejvýš 3 hodiny v kuse. Při delším hoření nebo vyšší teplotě v místnosti riziko vytečení vzrůstá. 

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu, ale v celém těle svíčky. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. 

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm, průměr 5 cm.

Hmotnost: 230-240 gramů

Baleno v celofánu.

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz