Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Životní moudra
 3. Nelituj ani jednoho dne svého života....(palmová svíčka)

Nelituj ani jednoho dne svého života....(palmová svíčka)

Životní moudro na obalu svíčky Nelituj ani jednoho dnesvého života.Dobré dny ti přinesouRADOST,špatné dnyPONAUČENÍ,smutné dnySÍLUa ty nejlepší dnyKRÁS... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
139 Kč
Číslo produktu:990pl
 • Kompletní specifikace
 • Nelituj ani jednoho dne svého života....(palmová svíčka)
  Nelituj ani jednoho dne svého života....(palmová svíčka)
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Životní moudro na obalu svíčky

Nelituj ani jednoho dne
svého života.
Dobré dny ti přinesou
RADOST,
špatné dny
PONAUČENÍ,
smutné dny
SÍLU
a ty nejlepší dny
KRÁSNÉ VZPOMÍNKY.

 

Pro sebe i jako dárek

Souzníte s tímto moudrem a zároveň máte zalíbení ve svíčkách? Pak svíčku můžete použít klasickým způsobem a moudro na čiré fólii si uschovat a sem tam si připomenout, že každý den s sebou přinese něco, z čeho budeme čerpat v dalších dnech i letech. Když Vás denní události zahřejí u srdce, povznesou Vaši energii do vyšších úrovní a svět se zdá ještě krásnější. Když Vás srazí na kolena a dokážete vstát, získáte sílu, kterou v sobě v budoucnu jako zázrakem objevíte, když ji budete nejvíc potřebovat, a pomůže Vám překonat další lapálie.

Hodí se i jako dárek. Vhodné pouze pro lidičky, kteří podobná moudra vyhledávají, rádi čtou a třeba si z nich i něco berou do života.

Text na obalu svíčky a úpravy

Moudro je vytištěno na silnější čiré fólii a vloženo pod celofánový obal svíčky. Díky tomu lze text uchovat na památku a svíčkou si dokreslit večerní atmosféru.

Přejete-li si text nějakým způsobem drobně upravit, napište mi to do poznámky objednávky.

Základní info ke svíčce

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim maximální péči. Trvá několik hodin, než svíčka zchladne, nejvíce obsakování ale potřebuje v první hodině. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí nejen krásné krystalické obrazce, ale i dutiny, které jsou ve svíčkách nežádoucí. Každou svíčku proto několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. 

Krystalické obrazce, které palmový vosk vytváří, se na světle třpytí. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů - dlouhodobě testováno při teplotě v místnosti 21-22 °C a době hoření max. 3 hodiny v kuse. Necháte-li svíčku hořet déle, riziko roztečení značně vzrůstá.

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. Svíčky nejsou parfémované.

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm (jak to zrovna vyjde), průměr 5 cm

Doba hoření: cca 30 hodin 

Hmotnost svíčky: 230 - 240 g

 

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz