Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Pro maminku a babičku
 3. Palmová svíčka - MOJE DRAHÁ MAMINKO...

Palmová svíčka - MOJE DRAHÁ MAMINKO...

Dárková svíčka pro maminku Ač jsem své mamince nikdy nic takového neřekla, psala se mi tato rýmovačka skoro sama, protože slova šla přímo z mého srdce... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
Na závěr
139 Kč
Číslo produktu:10_pl_10
 • Kompletní specifikace
 • Palmová svíčka - MOJE DRAHÁ MAMINKO...
  Palmová svíčka - MOJE DRAHÁ MAMINKO...
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Dárková svíčka pro maminku

Ač jsem své mamince nikdy nic takového neřekla, psala se mi tato rýmovačka skoro sama, protože slova šla přímo z mého srdce. Věřím, že mnoho maminek si zaslouží podobné vyznání, uznání a vyjádření lásky. 

Moje drahá maminko,
ty přivedla jsi mě na svět,
dala jsi mi krásné dětství a pomohla mi dospět.

Děkuji ti z hloubi srdce za tvou lásku a péči,
děkuji, že starala ses o mé blaho
a poskytla mi pocit bezpečí.

I když dávno nejsem dítě,
ocením tvou vřelou náruč a pevně obejmu tě.

Mám tě ráda. (Mám tě rád.) 

Chcete-li text drobně upravit napište mi to do poznámky objednávky, stejně tak pokud chcete připojit podpis. Barvu svíčky a znění posledního řádku vyberte výše z variant.

U mých palmových svíček je text součástí obalu. Svíčku tak může maminka využít klasickým způsobem a zpříjemnit si večer a pevnou fólii s textem si schovat na památku.

RUČNÍ VÝROBA

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim spoustu péče a ždibíček svého srdce. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí krásné krystalické obrazce, které se na světle třpytí, a každá svíčka je díky tomu originál. Tvoří se v nich ale také nežádoucí dutiny, proto je několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. Když je po pár hodinách svíčka konečně ochotná opustit formu, dostane pořádnou dávku pozitivní energie, protože pokaždé mám neskutečnou radost z hotového a podařeného díla :)

ZÁKLADNÍ INFORMACE KE SVÍČCE

Svíčky vyrábím z palmového vosku. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů. Při hoření vytváří jen jakousi "krajku". Svíčky jsem testovala dlouhodobě při teplotě v místnosti 21-22 °C a při době hoření nanejvýš 3 hodiny v kuse. Při delším hoření nebo vyšší teplotě v místnosti riziko vytečení vzrůstá. 

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu, ale v celém těle svíčky. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. 

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm, průměr 5 cm.

Hmotnost: 230-240 gramů

Baleno v celofánu.

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

COPYRIGHT

Text rýmovačky je mým dílem a vztahuje se na něj autorský zákon! Zákaz kopírování bez mého svolení. Zákaz komerčního využití!

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz