Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Pro kamarádku
 3. Palmová svíčka pro kamarádku - ...více se usmívám, méně pláču, jsem veselejší...

Palmová svíčka pro kamarádku - ...více se usmívám, méně pláču, jsem veselejší...

DÁRKOVÁ SVÍČKA PRO KAMARÁDKU Jelikož kamarádských vyznání není nikdy dost, trochu jsem se inspirovala jinde, doplnila a pozměnila a vznikly hnedle dva... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
Text
139 Kč
ks
 • Kompletní specifikace
 • Palmová svíčka pro kamarádku - ...více se usmívám, méně pláču, jsem veselejší...
  Palmová svíčka pro kamarádku - ...více se usmívám, méně pláču, jsem veselejší...
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

DÁRKOVÁ SVÍČKA PRO KAMARÁDKU

Jelikož kamarádských vyznání není nikdy dost, trochu jsem se inspirovala jinde, doplnila a pozměnila a vznikly hnedle dva další textíky stejného významu, ale v trochu jiné podobě. První je takový univerzální a hodí se pro každou skvělou kamarádku. Druhý by mohl být pro nějakou milovnici či učitelku matematiky, protože v druhém textu se násobí, dělí na půl a umocňuje :) Text si zvolte výše z variant, stejně tak barvu.

1. univerzální
Díky tomu, že jsi má
kamarádka, 
... se více usmívám, 
protože s vědomím, že jsi součástí mého života, je svět krásnější.
... o něco méně pláču, 
protože se ti mohu svěřit a podělit se o své trápení.
... a jsem veselejší, 
protože je s tebou zábava a vždy si máme co říct.

2. "matematický"
Díky tomu, že jsi má kamarádka,
... jsem veselejší,
protože je s tebou zábava a sdílená radost se násobí.
... o něco méně pláču,
protože se ti mohu vypovídat
a svěřené trápení je poloviční.
... a více se usmívám,
protože s vědomím, že jsi součástí mého života,
se krása světa umocňuje.

 

Vzhledem k délce textu už se nevejde podpis, bylo by to na úkor kytičky a bez ní je svíčka taková smutná. Chcete-li text drobně upravit napište mi to do poznámky objednávky. 

U mých palmových svíček je text součástí obalu. Svíčku tak může obdarovaná kamarádka využít klasickým způsobem a přátelské vyznání si schovat na památku.

RUČNÍ VÝROBA

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim spoustu péče a ždibíček svého srdce. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí krásné krystalické obrazce, které se na světle třpytí a každá svíčka je díky tomu originál. Tvoří se v nich ale také nežádoucí dutiny, proto je několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. Když je po pár hodinách svíčka konečně ochotná opustit formu, dostane pořádnou dávku pozitivní energie, protože pokaždé mám neskutečnou radost z hotového a podařeného díla :)

ZÁKLADNÍ INFORMACE KE SVÍČCE

Svíčky vyrábím z palmového vosku. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů. Při hoření vytváří jen jakousi "krajku". Svíčky jsem testovala dlouhodobě při teplotě v místnosti 21-22 °C a při době hoření nanejvýš 3 hodiny v kuse. Při delším hoření nebo vyšší teplotě v místnosti riziko vytečení vzrůstá.

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu, ale v celém těle svíčky. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. 

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm, průměr 5 cm.

Hmotnost: 230-240 gramů

Baleno v celofánu s textem a obrázkem.

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz