Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Znamení zvěrokruhu
 3. Palmové svíčky - zvěrokruh
 4. RYBY - pozitivní vlastnosti (palmová svíčka)

RYBY - pozitivní vlastnosti (palmová svíčka)

Pozitivní vlastnosti Ryb na obalu svíčky Ryby jsou fajn.Říká se, že jsou citlivé, romantické, pohostinné, plné krásné fantazie, rády pomáhají a umí vy... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
139 Kč
Číslo produktu:65_pl_30
 • Kompletní specifikace
 • RYBY - pozitivní vlastnosti (palmová svíčka)
  RYBY - pozitivní vlastnosti (palmová svíčka)
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Pozitivní vlastnosti Ryb na obalu svíčky

Ryby jsou fajn.
Říká se, že jsou 
citlivé,
romantické,
pohostinné,
plné krásné fantazie,
rády pomáhají
a umí vytvořit
útulný domov.

Jedná se o velmi stručný výcuc nejtypičtějších dobrých vlastností Ryb z obecných charakteristik tohoto znamení zvěrokruhu. Berte to s nadhledem, protože všichni se nemůžeme napasovat do dvanácti škatulek. Do povahových rysů člověka vstupuje i spousta dalších aspektů a charakteristiky znamení hovoří pouze o zvýšeném sklonu k daným postojům, povaze, zálibám či chování. Pro pobavení nebo pro poplácání ega obdarovaného ale poslouží dobře :)  Hodí se jako dárek k narozeninám, někdo dává i k Vánocům.

Text na obalu svíčky a úpravy

Pozitivní charakteristika zrozenců ve znamení Ryb je vytištěna na silnější čiré fólii a vložena pod celofánový obal svíčky. Díky tomu lze text uchovat na památku a zapálenou svíčkou si dokreslit večerní atmosféru.

Pokud některý z bodů vyloženě nesedí, nemusíte ho na svíčce mít. Stačí, když mi to napíšete do poznámky objednávky.

Základní info ke svíčce

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim maximální péči. Trvá několik hodin, než svíčka zchladne, nejvíce obsakování ale potřebuje v první hodině. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí nejen krásné krystalické obrazce, ale i dutiny, které jsou ve svíčkách nežádoucí. Každou svíčku proto několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. 

Krystalické obrazce, které palmový vosk vytváří, se na světle třpytí. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů - dlouhodobě testováno při teplotě v místnosti 21-22 °C a době hoření max. 3 hodiny v kuse. Necháte-li svíčku hořet déle, riziko roztečení značně vzrůstá.

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu. Barvu si vyberte z variant. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. Svíčky nejsou parfémované.

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm (jak to zrovna vyjde), průměr 5 cm

Doba hoření: cca 30 hodin 

Hmotnost svíčky: 230 - 240 g

Základní bezpečnostní pokyny

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz