Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Životní moudra
 3. Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(palmová svíčka)

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(palmová svíčka)

Životní moudro a poděkování na obalu svíčky Nikdo není tak chudý,aby nemohl darovatjeden úsměv.A nikdo není tak bohatý,aby ho nepotřeboval. ÚSMĚVmá ma... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
Mašlička
139 Kč
Číslo produktu:997pl
 • Kompletní specifikace
 • Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(palmová svíčka)
  Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv....(palmová svíčka)
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  139 Kč
Kompletní specifikace

Životní moudro a poděkování na obalu svíčky

Nikdo není tak chudý,
aby nemohl darovat
jeden úsměv.
A nikdo není tak bohatý,
aby ho nepotřeboval.

ÚSMĚV
má magickou moc.
Zlepšuje náladu,
posiluje zdraví
pomáhá v životě.
DĚKUJI ZA VŠECHNY
TVÉ ÚSMĚVY : )

Pro sebe i jako dárek

Souzníte s tímto moudrem a zároveň máte zalíbení ve svíčkách? Pak svíčku můžete použít klasickým způsobem a moudro na čiré fólii si uschovat třeba do sešítku, který sem tam prolistujete a připomenete si, že Váš úsměv dokáže potěšit, pomoct, povzbudit, zlepšit náladu ve Vašem okolí i utvářet a posilovat vztahy. Má vliv na zlepšení Vaší imunity, s úsměvem na tváři budete působit sebevědoměji a dokonce Vám i sebevědomí skutečně dodá. Úsměv otevírá srdce, rozradostňuje mysl a zlepšuje zdraví. Berete-li si svíčku pro sebe, mohu poděkování na závěr vymazat - stačí, když mi to napíšete do poznámky objednávky.

Svíčka je suprová i jako dárek. A moudro na obalu je bonusem a hodí se pro kohokoliv kdo se rád usmívá nebo si dělá starosti s tím, čím Vás má potěšit. Touto svíčkou dáte jasný návod :)

Vhodné pouze pro lidičky, kteří podobná moudra vyhledávají, rádi čtou a třeba si z nich i něco berou do života.

Text na obalu svíčky a úpravy

Moudro je vytištěno na silnější čiré fólii a vloženo pod celofánový obal svíčky. Díky tomu lze text uchovat na památku a zapálenou svíčkou si dokreslit večerní atmosféru.

Přejete-li si text nějakým způsobem upravit, napište mi to do poznámky objednávky.

Základní info ke svíčce

Svíčky odlévám ručně a věnuji jim maximální péči. Trvá několik hodin, než svíčka zchladne, nejvíce obsakování ale potřebuje v první hodině. Během tuhnutí si svíčky žijou vlastním životem. Vytvářejí nejen krásné krystalické obrazce, ale i dutiny, které jsou ve svíčkách nežádoucí. Každou svíčku proto několikrát dolévám, aby se dutiny zaplnily. 

Krystalické obrazce, které palmový vosk vytváří, se na světle třpytí. Díky správně zvolenému knotu svíčky krásně odhořívají, minimalizuje se riziko roztékání či silných neodhořelých okrajů - dlouhodobě testováno při teplotě v místnosti 21-22 °C a době hoření max. 3 hodiny v kuse. Necháte-li svíčku hořet déle, riziko roztečení značně vzrůstá.

Svíčky jsou celkově probarvené, tzn. že barva není jen na povrchu. Odstín se může kus od kusu mírně lišit. Svíčky nejsou parfémované.

Rozměry svíčky: výška 14-15 cm (jak to zrovna vyjde), průměr 5 cm

Doba hoření: cca 30 hodin 

Hmotnost svíčky: 230 - 240 g

ZÁKLADNÍ BEZPEČNOSTÍ POKYNY

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz