Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Svatební
 3. Svíčka pro novomanžele - srdce s modrými ptáčky

Svíčka pro novomanžele - srdce s modrými ptáčky

Dárek pro novomanžele Svatba, ten společenský rituál veřejného stvrzení lásky dvou lidí, má mnoho podob. Všechny ale mají něco společného - novomanžel... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
499 Kč
 • Kompletní specifikace
 • Svíčka pro novomanžele - srdce s modrými ptáčky
  Svíčka pro novomanžele - srdce s modrými ptáčky
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  499 Kč
Kompletní specifikace

Dárek pro novomanžele

Svatba, ten společenský rituál veřejného stvrzení lásky dvou lidí, má mnoho podob. Všechny ale mají něco společného - novomanželé dostávají dary různého druhu a hodnot. Jelikož vyrábím primárně svíčky, dovoluji si Vám nabídnout plochou dárkovou dekorační svíčku ve tvaru srdce s přáním krásného společného života, které jsem sepsala jednou v noci, kdy jsem seděla před prázdnou stránkou s myšlenkou na nějakou svatební básničku:

Na cestu,
kterou jste se vydali,
kéž slunce vám svítí
a v hladině vaší lásky
se neustále třpytí.

Nechť váš domov
je naplněn smíchem a radostí
a štěstí vás provází na každém kroku,
ať témat k hovoru máte stále dosti
a milujete se až do konce svých roků.

Text ale můžete mít i svůj vlastní, stačí mi napsat a dohodneme to :) E-mail najdete v kontaktech v menu.

Ruční výroba

Svíčku odlévám osobně a věnuji ji maximum mé péče. Chladne velice dlouho, několik hodin. Následně potřebuje začistit a nadekorovat. K dekorování používám voskovaný papír, který přikryje celou dekorovanou plochu. Přesto se obdarovaní nemusí bát svíčku zapálit, papír neshoří.

ZÁKLADNÍ INFORMACE KE SVÍČCE

Svíčka je vyrobena z palmového vosku, který během chladnutí vytváří krystalické obrazce, jako kdyby mráz maloval na sklo. Plochá svíčka má tento krystalický povrch na své zadní straně.  Svíčka má více knotů a lze je zapalovat postupně nebo všechny najednou. Před zapálením položte svíčku obrázkem dolů na rovnou teploodolnou podložku s vyvýšenými okraji pro případ, že by svíčka vytekla. 

Rozměry svíčky: 17,5 x 20,5 cm.

Hmotnost: cca 500 gramů

Baleno v celofánu s mašličkou z jutového provázku.

Základní bezpečnostní pokyny

Před zapálením vyjměte svíčku z obalu a postavte na rovnou nehořlavou podložku, která je schopna pojmout i případný rozteklý vosk. Během hoření se svíčkou nemanipulujte. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nestavte k otevřenému oknu či do průvanu. Nestavte ke zdrojům tepla. Spalujte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů a od jiných svíček.

COPYRIGHT

Text novomanželského přání je mým dílem a vztahuje se na něj autorský zákon! Zákaz kopírování bez mého svolení. Zákaz komerčního využití!

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz