Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Obrázky a symboly
 3. Svíčka Motýl

Svíčka Motýl

Motýl jako symbol Motýl je symbolem změny, naděje, kreativity, svobody, růstu a osobní transformace. Tak jako se housenka přerodí v krásného barevnéh... celý popis
Dostupnost
Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
Barva
149 Kč
Číslo produktu:MT010
Výrobce:Plamenka
 • Kompletní specifikace
 • Svíčka Motýl
  Svíčka Motýl
  Do 4 pracovních dnů může frčet k Vám :)
  149 Kč
Kompletní specifikace

Motýl jako symbol

Motýl je symbolem změny, naděje, kreativity, svobody, růstu a osobní transformace. Tak jako se housenka přerodí v krásného barevného motýla, i my lidé v životě procházíme různými fázemi. Každá proměna nás posouvá kupředu. Motýl nám dodává naději a odvahu ke změně a inspiruje nás k opuštění toho, co už nám neslouží či neprospívá. Svíčku s motýlkem si zapalte, potřebujete-li popostrčit, rozhodnout se nebo když procházíte těžkým životním obdobím. 

Dle řecké mytologie je motýl také symbolem duše podle bohyně Psýché, která bývá zobrazována jako dívka s motýlími křídly. Psýché byla dcerou anatolského krále a zamiloval se do ní sám řecký bůh lásky Erós, syn bohyně lásky Afrodíty. Po mnoha strastích, které museli milenci překonat, bylo řeckými bohy svoleno k jejich sňatku a Psýché, do té doby smrtelnice, získala od Dia nesmrtelnost.

Obecné info ke svíčce

Bílá neparfémovaná svíčka s obrázkem motýla. Dekoruji technikou decoupage voskem, díky čemuž obrázek opticky splyne se svíčkou. Nepoužívám žádná lepidla ani laky, takže svíčku lze bez obav i zapálit. S uhořívající svíčkou postupně odstraňujte i přesahující obrázek. Knot udržujte v délce maximálně 1 cm.

Rozměry svíčky: výška 9 cm, průměr 7,8 cm.

Baleno dárkově v průhledném sáčku s mašličkou.

V nabídce v různých barvách - vyberte výše.

Tip

Vzhledem k velkému průměru svíčky lze dosáhnout lampionového efektu. Nenechávejte hořet svíčku déle než 2 hodiny v kuse. Díky tomu se nebude rozpouštět až k okrajům a bude prohořívat středem. Až se plamínek celý schová pod horní okraj neodhořelého lemu svíčky, bude svíčka svítit jako lampionek (viz. obrázek s červeným motýlkem). Na zadní stěně svíčky je ovšem nutné vyříznout kousek neodhořelého vosku, aby měl plamínek dostatečný přísun vzduchu a hořel klidně bez tancování a čazení.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz